Otevřené semináře 

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o.

Nebylo by této stránky,
nebýt našich klientů...

... kteří nás neustále inspirují pro nová a nová témata.

Většinu seminářů pořádáme jako uzavřené v sídle organizace (viz témata níže), ale sem tam je žádoucí uspořádat seminář otevřený (pro jednotlivce z úřadů napříč ČR).

Nejčastěji poptávanými otevřenými semináři jsou:

Otevřený vs. uzavřený

Častá otázka: V čem je rozdíl? 

Uzavřený seminář si objednáte k sobě na úřad. Mohou na něj jen zaměstnanci objednávající organizace (obce, města, ...). Takový seminář je v přepočtu na osobu velmi levný, zaměstnavatel neplatí cestovné, stravné a své ovečky má v podstatě na pracovišti (v budově organizace).

Otevřený seminář pořádáme tehdy, pokud bychom nenasbírali dostatečný počet zájemců z jedné organizace. Kupříkladu svatebního semináře se účastní jen matrikářky a oddávající. V takovém případě pořádáme seminář v kongresových prostorech pro zaměstnance mnoha organizací. Seminář na osobu stojí od 1.500 Kč do 1.997 Kč.


Nejčastější témata uzavřených seminářů

Současná legislativa a její dopad na úpravu dokumentů – etiketa a normy v písemném styku – velmi interaktivní seminář s mnoha legislativními novinkami, ale také tipy na práci s aplikací MS Word – akreditace MV ČR a MPSV (prezenčně a elektronicky)

Písemná komunikace v praxi – asertivita a empatie v dopisech – nástavbový (neméně interaktivní) seminář s problematikou českého jazyka – akreditace MV ČR (prezenčně a elektronicky)

Akademie zad aneb aby záda nebolela – velmi přínosný seminář určený pro zaměstnance, kteří sedí až 8 hodin denně, s minimem teorie a maximem cvičení

Zvyšování psychické odolnosti zaměstnanců – komentář snad není nutný :-) – akreditace MPSV

Jak se v práci prací neunavit – verze 3hodinová (pro neomezený počet zájemců) a celodenní (pro skupiny do 16 účastníků)

Ochrana osobních údajů, šikanózní podání, alkohol a sex na pracovišti – akreditace MV ČR (prezenčně a elektronicky)


Ptejte se (-: