Proč si Vaše asistentka (Váš asistent) zaslouží účast na kongresu

TOP ASISTENT – TOP ASISTENTKA – 28.02.2023

Proč?

Asistent/asistentka je první a často i poslední člověk, se kterým se klient vidí a odnáší si dojem o organizaci. Přínos ze vzdělané asistentky vždy převýší výdaje se vzděláváním spojené.

Koncept kongresu a obsah seminářů je postaven tak, aby asistentka byla schopna od druhého dne zvýšit svou vlastní sebereprezentaci a také lépe prezentovat svého zaměstnavatele.

Asistentky jsou plně vytížené osoby a série kvalitních seminářů během jednoho dne přináší vysokou úsporu jejich času i vyšší efektivitu práce.

Na kongresu proběhne v jednom dni 5 seminářů s 5 lektory. Jedním z nich je přímo Ladislav Špaček - výuku etikety jsme svěřili do těch nejlepších rukou. 

Cílem naplánovaných seminářů není říci vše, ale seznámit asistent(k)y s nejdůležitějšími tématy, které mají pro práci okamžitý efekt a probudit zájem o sebevzdělávání.

Další informace naleznete na stránce níže nebo elektronicky na info@akademie-vzdelavani.cz.

Osnova

08:30-09:00 prezence

09:00-10:00 Asertivita a empatie v administrativní praxi (Zuzana Stolarská)
Cože!?! Asertivita a empatie??? Tak na toto já nemám čas!!! To je škoda, chtělo by se říci... Protože znát pár triků z asertivní a empatické písemné komunikace znamená, že zvládneme hravě a s lehkostí odpovědět na neomalenou stížnost, vykřičenou reklamaci, zpěvný dopis nebo invektivní e-mail. A těšte se, vše důležité zdoláme za pouhých 3 577 vteřin...

10:00-10:30 Etiketa a normy v písemném styku (Radim Martynek) 
Získáte souhrn nejdůležitějších pravidel společenského chování v písemném styku a návod jak na e-mailovou korespondenci. Pokud jste do dneška používali v e-mailech dobrý den, dozajista si to propříště rozmyslíte.

10:30- 11:00 coffee-break, možnost konzultací s lektory 

11:00-12:30 Jak být profesionální a šik (Helena Bedrnová)
Získáte rady a tipy jak být jednoduše originální a elegantní, dozvíte se desatero pravidel v oblékání (volba dress-codu, kombinace stylů apod.) a zjistíte, jaké jsou aktuální trendy.

12:30-13:00 Jak být profesionální a šik – individuální konzultace (Helena Bedrnová) 

13:00-13:45 společný oběd, možnost konzultací s lektory 

13:45- 14:45 Akademie zad aneb aby záda nebolela (Martin Trávník) 
Pokud sedíte i 8 hodin denně (nedej záda víc), bude se Vám hodit právě tento workshop. Seznámíte se s metodikou správného držení těla při kancelářské práci, s optimálním postavením těla při sezení za stolem, při chůzi na podpatcích, při zvedání a přenášení šanonů. Společně si předvedeme praktické cviky pro uvolnění partií, které jsou nejvíce zatěžovány právě při sedavém zaměstnání.

14:45-15:15 coffee-break, možnost konzultací s lektory 

15:15- 17:15 Společenská etiketa s Ladislavem Špačkem 
Jaká je role a image asistentky? Je oporou svému šéfovi, organizuje jeho program a často i volný čas, předvídá a ví, že jeho úspěch je i jejím úspěchem... Řekneme si něco o telefonování, o psaní sms zpráv klientům a pak to nejdůležitější: jak vítat návštěvu, delegaci, klienta, hosty. Jak zdravit, jak je provést budovou společnosti. Nejnáročnější je však obsluha při jednání. Dozvíme se, jak správně občerstvení připravit, co by na stole být mělo a nemělo, v jakém pořadí obsluhujeme hosty a na co si dáváme pozor. Servírujeme zprava, nebo zleva? Jak podáváme kávu? To vše se dozvíme v rychlokurzu Ladislava Špačka.

17:15-17:15 autogramiáda 

Anotace

V jednom dni proběhne 5 tematických bloků měkkých a tvrdých dovedností. Součástí ceny jsou školicí materiály, coffee-breaky, oběd a také vylosujeme příjemce poukazu na 3denní wellness pobyt ve 4hvězdičkovém hotelu Happy Star.

Zajímají Vás změny v českém jazyce, trendy v odívání, pravidla společenského styku, tipy na uvolnění bolavých zad nebo etiketa v písemném projevu? Pak jste zde správně! Cílem kongresu je setkat se s jinými účastníky, sdílet zkušenosti, ale především odnést si řadu zajímavých informací z těchto oblastí.

Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o., zve všechny asistent(k)y, sekretářky, recepční, office manažerky a další zájemkyně a zájemce, kterým záleží na profesionálním vystupování a kvalitních vztazích ve vztahu k interním a externím klientům na 7. mini-kongres, jehož se zúčastní v roli mistra etikety také Ladislav Špaček, a to v termínu 28.02.2023 v Bea centru Olomouc, tř. Kosmonautů 1, Olomouc.

Cena

  • 3.777 Kč bez 21% DPH za osobu 
  • pro obce a města osvobozeno od DPH
  • faktury zasíláme se splatností před kongresem

Přednášející

Ladislav Špaček

původním povoláním pedagog, vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990-1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize, od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla, odborník na etiketu a diplomatický protokol

Zuzana Stolarská

lektorka, filoložka, spoluautorka odborné publikace Písemná komunikace v praxi (www.jaknadopisy.cz)

Martin Trávník

lektor metody SM systém a garant systému, na seminářích učí, jak správně sedět, stát, chodit (nejen na podpatcích), zvedat břemena, v centru Akademie zad pak napravuje problémy vzniklé špatným držením těla, výhřezy meziobratlových plotének, skoliózy, během let se jeho zaměření rozšířilo o masáže, kineziotaping a další metody, které pomáhají lidem od bolesti

Helena Bedrnová

koučka, lektorka, mentorka, imagemakerka a módní návrhářka, ve své práci přistupuje ke každému člověku jako k výjimečné bytosti, pracuje intuitivně s plným naladěním na klienta, věří, že vše se děje pro naše dobro a vše má svůj čas, věří, že pro klienta, který k ní přichází, má to nejlepší, co v daný okamžik potřebuje, svou práci dělá s láskou, nadšením, úctou a pokorou - naplňuje své poslání pomáhat, podporovat, rozvíjet a přispívat k osobnímu rozvoji sebe a druhých

Radim Martynek

odborník na ČSN 01 6910 a související legislativu, lektor semináře Současná legislativa a její dopad na úpravu dokumentů - etiketa a normy v písemném styku, účastník připomínkového řízení k normě ČSN 01 6910 z roku 2007, autor revize normy ČSN 01 6910 z roku 2012, který své semináře pojímá velmi nevšedním a humorným způsobem, autor publikace Písemná komunikace v praxi a románů On a Ona

Objednávka

Pokud potřebujete pro interní potřeby organizace vystavit objednávku, pak jako dodavatele uveďte Akademie nevšedního vzdělávání, s. r. o., Lidická 19, 602 00 Brno (IČ 29303567). Pro naši potřebu postačí, pokud objednáte účast svých kolegů a kolegyň pomocí formuláře níže.

Storno podmínky

V případě, že se nemůžete semináře zúčastnit, zaplacené kurzovné se nevrací a ani nepropadá. Máte možnost vyslat za sebe náhradníka nebo se bezplatně zúčastnit semináře v dalším termínu. Viz všeobecné obchodní podmínky níže.

Tip

Ve stejném termínu, na stejném místě, ve vedlejším sále ... bude probíhat seminář Jak správně oddávat určený matrikářkám a oddávajícím. Je-li Váš starosta zároveň oddávajícím, vezměte ho na tento výjimečný seminář a sám/sama si užijte ve vedlejším sále kongres Top asistentka.

Rezervujte si své místo na kongresu

(rezervace je do 31.12.2022 nezávazná a můžete ji kdykoli do tohoto termínu zrušit)