Doplňky stravy nové generace

Antikokoticum Dobrofen se používá při projevech kretenismu, záchvatech idiocie a debility, při pocitech hněvu a agrese, při poruše morální integrity, při absenci dobra a dobré nálady.

Zlocyn se používá při projevech dobré vůle, úmyslů a nálady. Vhodné pro lidi, kteří jsou příliš hodní a pro jiné by se rozdali, aniž by mysleli na sebe.

Chytracetamol se užívá při projevech tuposti, slabomyslnosti, záchvatech domnělé přechytralosti, při negativních projevech během úředního jednání, ...

Jde o přípravek se širokým spektrem účinků proti létající blbosti, agresi, závisti a blbým kecům. V případě předávkování je nutné jít do kolektivu a oslnit jej svým důvtipem.

Céčka jsou skvělým dárkem kolegům, ale jsou přínosná také dětem pro trénink jemné motoriky a seniorům v rámci aktivizace.

Balení obsahuje cca 100 ks, které po spojení vytvoří cca 111cm řetěz. Sáček obsahuje barvy plné, transparentní a perleťové.

Objednávejte na
www.lek-dobrofen.cz

Doplňky stravy Dobrofen, Zlocyn a Chytracetamol jsou recesí - neexistují, což je velká škoda. Součástí balení je příbalová informace a mentolové dropsy (nebo samostatně balené kostky cukru s potiskem). Přesto léková krabička vypadá seriózně a na první dobrou klame dokonale. Vhodné pro lidi, které tento styl humoru pobaví, nebo pro jedince, kteří se díky doplňkům stravy nad sebou alespoň zamyslí.